REKLAMA GOOGLE

Jak szukać pracy pracując na pełen etat?

Chociaż szukanie nowego zatrudnienia, podczas kiedy aktualna praca zajmuje Ci znaczną część dnia, może wydawać się zadaniem karkołomnym a nawet wręcz niemożliwym do zrealizowania. Jest to jednak możliwe, a z tego artykułu dowiesz się, w jaki sposób to robić.

Języki i IT, czyli w czym niedomagają polscy pracownicy

Polscy pracownicy poddali się krytycznej samoocenie. Wskazali własne braki i obawy związane z przyszłością rynku pracy. Okazuje się, że najwięcej osób wskazało na problemy ze znajomością języka obcego oraz branży IT. 

Poczta Polska szuka pracowników. Nawet 600 osób.

Poczta Polska rekrutuje – sezonowo oraz na etat. Państwowa spółka na umowę o pracę zatrudni listonoszy, kierowców oraz pracowników sortowni. Zobacz, co jest do zaoferowania.

Największe błędy na rozmowie kwalifikacyjnej

Kompetencje to nie wszystko. Możesz być najlepszym z nalepszych, ale świetne wrażenie, jakie robią Twoje kwalifikacje, może zostać szybko zburzone przez błędy popełnione podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Potrafią one skutecznie zrazić pracodawcę. Czego zatem unikać?

10 porad, które pomogą Ci przygotwać się do rozmowy kwalifikacyjnej

Odliczasz godziny do rozmowy kwalifikacyjnej? Chcesz się dobrze przygotować? Pamiętaj, że liczy się nie tylko sama rozmowa, ale także wrażenie, jakie zrobisz na osobie rekrutującej. I to jeszcze zanim zacznie ona z tobą rozmawiać!

REKLAMA GOOGLE
Udostępnij
top-praca.pl