Strona główna Wyszukiwanie OBSŁUGA MASZYN/PRACOWNIK PRODUKCJI

OBSŁUGA MASZYN/PRACOWNIK PRODUKCJI

Operator urządzeń przemysłu ceramicznego*

Miejsce pracy:Ceramiczna 2, 55-300 Środa Śląska, powiat: średzki, woj: dolnośląskie
Rodzaj umowy:Umowa o pracę na czas określony
Zmianowość:trzy zmiany
Wymiar etatu:1
Ilość godzin w tygodniu:40
Ilość godzin w miesiącu:172
Wynagrodzenie brutto:od 4 300 PLN
OBOWIĄZKI
- obsługa maszyn i urządzeń znajdujących się na stanowisku pracy, - kontrolowanie zgodności parametrów z kartą technologiczną i instrukcjami kontrolnymi, - kontrola jakości produktu, - dbanie o czystość w miejscu pracy, - utrzymywanie maszyn i urządzeń w dobrym stanie technicznym,
INNE WYMAGANIA
WYMAGANE DOKUMENTY
Brak danych.
Pracodawca:WORKPROFI KKTI POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Adres:Władysława Broniewskiego 1b, 58-309 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie
Osoba do kontaktu:Paweł Tobiasz
Nr telefonu:796 662 292
Adres e-mail:pawel.tobiasz@workprofi.pl
Preferowany sposób kontaktu:Preferowane formy kontaktu: e-mail
Więcej informacji: http://oferty.praca.gov.pl/portal/index.cbop#/szczegolyOferty?2b599587183e405c024fd6a5a0194f51

Informacje o ofercie
 Środa Śląska, dolnośląskie
 2019-05-30
 Rekrutacja do 2019-11-30