REKLAMA GOOGLE
Strona główna Wyszukiwanie PRACOWNIK WARSZTATU

PRACOWNIK WARSZTATU

Pozostali monterzy maszyn i urządzeń mechanicznych

Miejsce pracy:59-620 Proszówka 36, powiat: lwówecki, woj: dolnośląskie
Rodzaj umowy:Umowa o pracę na czas określony
Zmianowość:jedna zmiana
Wymiar etatu:1
Ilość godzin w tygodniu:40
Ilość godzin w miesiącu:160
Wynagrodzenie brutto:od 3 000 PLN
OBOWIĄZKI
ze skierowaniem; umowa na czas określony, praca jednozmianowa, pełen etat, od 7.00 do 15.00, wysokość wynagrodzenia 3000zł-4000zł, wykształcenie: zawodowe, techniczne; staż pracy mile widziany, charakterystyka pracy: usuwanie drobnych usterek, konserwacja maszyn i urządzeń produkcyjnych, miejsce pracy: Proszówka 36
INNE WYMAGANIA
WYMAGANE DOKUMENTY
CV, list motywacyjny, świadectwo pracy
DANE PRACODAWCY
Pracodawca:Zakłady Mięsne Niebieszczańscy Sp.j.
Adres:59-620 Proszówka 36, powiat: lwówecki, woj: dolnośląskie
Osoba do kontaktu:Monika Buca
Nr telefonu:661080001
Adres e-mail:
Preferowany sposób kontaktu:
Więcej informacji: http://oferty.praca.gov.pl/portal/index.cbop#/szczegolyOferty?411d340b3107e01fb6c3afb539af6c8a

Informacje o ofercie
 Proszówka, dolnośląskie
 2019-05-28
 Rekrutacja do 2019-12-30