REKLAMA GOOGLE
Strona główna Wyszukiwanie KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO

Kierowca samochodu ciężarowego

Miejsce pracy:Do poprawienia 4, 55-200 Stanowice, powiat: oławski, woj: dolnośląskie
Rodzaj umowy:Umowa o pracę na czas określony
Zmianowość:ruch ciągły
Wymiar etatu:1
Ilość godzin w tygodniu:40
Ilość godzin w miesiącu:
Wynagrodzenie brutto:od 2 250 PLN
OBOWIĄZKI
Kierowanie pojazdem; Uczestniczenie w załadunku i rozładunku; Przygotowanie pojazdu do jazdy
INNE WYMAGANIA
Staż pracy min. 6 miesięcy
WYMAGANE DOKUMENTY
Inne
Pracodawca:"CARGO TRUCK TRADING" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adres:Do poprawienia 4, 55-200 Stanowice, powiat: oławski, woj: dolnośląskie
Osoba do kontaktu:Anna Odorczuk
Nr telefonu:696 088 134
Adres e-mail:spedycja@cargo-truck.pl
Preferowany sposób kontaktu:Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
Więcej informacji: http://oferty.praca.gov.pl/portal/index.cbop#/szczegolyOferty?aec1fb098dcad48fbe805f48d2af7e0a

Informacje o ofercie
 Stanowice, dolnośląskie
 2018-06-25
 Rekrutacja do 2020-09-01