Strona główna Wyszukiwanie OPERATOR URZĄDZEŃ DO PRODUKCJI PIECZYWA (NR 2861)

OPERATOR URZĄDZEŃ DO PRODUKCJI PIECZYWA (NR 2861)

Operator urządzeń do produkcji pieczywa

Miejsce pracy:Niedźwiedzia 7 lok. 2, 85-103 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
Rodzaj umowy:Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Zmianowość:nie dotyczy
Wymiar etatu:
Ilość godzin w tygodniu:40
Ilość godzin w miesiącu:160
Wynagrodzenie brutto:od 14,7 PLN
System wynagradzania:
OBOWIĄZKI
obsługa maszyn i urządzeń oraz linii produkcyjnych do produkcji pieczywa i wyrobów cukierniczych, regulacja maszyn, kontrola przyrzadów kontrolno-pomiarowych
INNE WYMAGANIA
zdolności manualne do ręcznego zdobienia wyrobów piekarniczych i cukierniczych.
LENEXPO Sp. z o.o. Sp. k. ul. Niedźwiedzia 7 lok. 2, 85-103 Bydgoszcz, tel. 52 388-64-90 w godz. 10-16
Pracodawca:LENEXPO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Adres:Niedźwiedzia 7 lok. 2, 85-103 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
Osoba do kontaktu:
Nr telefonu:
Adres e-mail:
Preferowany sposób kontaktu:Termin: ul. Niedźwiedzia 7 lok. 2, 85-103 Bydgoszcz
Więcej informacji: http://oferty.praca.gov.pl/portal/index.cbop#/szczegolyOferty?02d7745cf19a3c31f819e718b96a25ac

Informacje o ofercie
 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
 2019-05-21
 Rekrutacja do 2019-06-11
 Oferowane zarobki (zł): 14.00
 Forma zatrudnienia: Część etatu