Strona główna Wyszukiwanie STRAŻNIK W ZAKŁADZIE DLA NIELETNICH

STRAŻNIK W ZAKŁADZIE DLA NIELETNICH

Strażnik w zakładzie dla nieletnich

Miejsce pracy:BYDGOSKA 4, 86-170 Nowe, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie
Rodzaj umowy:Umowa o pracę na czas określony
Zmianowość:dwie zmiany
Wymiar etatu:1
Ilość godzin w tygodniu:40
Ilość godzin w miesiącu:160
Wynagrodzenie brutto:od 2 310 PLN
OBOWIĄZKI
legitymowanie (sprawdzanie tożsamości) osób przybywających lub opuszczających zakłady poprawcze bądź schroniska dla nieletnich, zapewnienie bezpieczeństwa osobom osadzonym oraz innym osobom tam przebywającym; zabezpieczenie zakładu przed osobami niepowołanymi, strzeżenie mienia zakładu, ochrona przed zagrożeniami wewnętrznymi i zapewnienie prawidłowego rozmieszczenia nieletnich przebywających w zakładzie;
INNE WYMAGANIA
WYMAGANE DOKUMENTY
skierowanie z PUP Cv
DANE PRACODAWCY
Pracodawca:ZAKŁAD POPRAWCZY
Adres:BYDGOSKA 4, 86-170 Nowe, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie
Osoba do kontaktu:JOANNA ZBRZESKA
Nr telefonu:783908000
Adres e-mail:sekretariat@nowe.zp.gov.pl
Preferowany sposób kontaktu:Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
Więcej informacji: http://oferty.praca.gov.pl/portal/index.cbop#/szczegolyOferty?d0eb7d02c6fb01ed0bac137abf024f65

Informacje o ofercie
 Nowe, kujawsko-pomorskie
 2019-05-17
 Rekrutacja do 2019-12-31