REKLAMA GOOGLE
Strona główna Wyszukiwanie SPRZĄTACZKA (NR 2728)

SPRZĄTACZKA (NR 2728)

Pozostałe pomoce i sprzątaczki biurowe, hotelowe i podobne

Miejsce pracy:Objazdowa 2, 85-882 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
Rodzaj umowy:Umowa o pracę na okres próbny
Zmianowość:dwie zmiany
Wymiar etatu:1
Ilość godzin w tygodniu:40
Ilość godzin w miesiącu:
Wynagrodzenie brutto:od 2 250 PLN
OBOWIĄZKI
- utrzymanie w czystości przydzielonych do sprzątania pomieszczeń, - stałe doglądanie i uzupełnianie środków sanitarno-higienicznych w toaletach, łazienkach oraz stołówce, - opróżnianie koszy na śmieci
INNE WYMAGANIA
wymagane doświadczenie związane z utrzymaniem czystości
Kontakt osobisty: Fabryka Wyrobów Cukierniczych "JAGO" Jan Gogolewski ul. Objazdowa 2 85-882 Bydgoszcz lub tel. 52 363-41-12 - p. Aleksandra Anioł w godz. 8:00-15:00
Pracodawca:FABRYKA WYROBÓW CUKIERNICZYCH " JAGO " JAN GOGOLEWSKI
Adres:Objazdowa 2, 85-882 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
Osoba do kontaktu:Aleksandra Anioł
Nr telefonu:52 363-41-12
Adres e-mail:
Preferowany sposób kontaktu:Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 8:00-15:00
Więcej informacji: http://oferty.praca.gov.pl/portal/index.cbop#/szczegolyOferty?f806dc75997dd56ebd2dbd0218d6a95a

Informacje o ofercie
 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
 2019-05-14
 Rekrutacja do 2019-06-11