Strona główna Wyszukiwanie KONTROLER SPRZĘTU ELEKTROTECHNICZNEGO

KONTROLER SPRZĘTU ELEKTROTECHNICZNEGO

Pozostali technicy elektrycy

Miejsce pracy:50-000 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie
Rodzaj umowy:Umowa o pracę na czas określony
Zmianowość:
Wymiar etatu:
Ilość godzin w tygodniu:40
Ilość godzin w miesiącu:
Wynagrodzenie brutto:od 50 000 CZK
OBOWIĄZKI
Kontrola sprzętu elektrotechnicznego i komponentów
INNE WYMAGANIA
doświadczenie: testy elektryczne, kontrola produkcji, przegląd, dokonywanie usprawnień.
WYMAGANE DOKUMENTY
CV
DANE PRACODAWCY
Pracodawca:Proofest International s.r.o.
Krótki opis działalności:Firma Proofest International s.r.o. to dostawca usług zarządzania łańcuchem dostaw, z siedzibą w Pradze, zespół ekspertów, inżynierów i inspektorów działa w całym regionie Europy Środkowo-Wschodniej i Południowej. Usługi oferowane są szerokiemu gronu odbiorców od przemysłu spożywczego , medycznego aż do ciężkich maszyn .
Adres:miroslav.kupec@proofest.com
Osoba do kontaktu:
Nr telefonu:
Adres e-mail:
Preferowany sposób kontaktu:email
Więcej informacji: http://oferty.praca.gov.pl/portal/index.cbop#/szczegolyOferty?cf48ea541ea91c21e4288e089ac61a91

Informacje o ofercie
 Wrocław, dolnośląskie
 2015-09-24
 Rekrutacja do 1970-01-01
 Forma zatrudnienia: Część etatu