Strona główna Wyszukiwanie BU/ PRACOWNIK BUDOWLNY

BU/ PRACOWNIK BUDOWLNY

Pomocniczy robotnik budowlany

Miejsce pracy:Dr. Mieczysława Orłowicza 105, 58-309 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie
Rodzaj umowy:Umowa o pracę na czas nieokreślony
Zmianowość:jedna zmiana
Wymiar etatu:1
Ilość godzin w tygodniu:40
Ilość godzin w miesiącu:160
Wynagrodzenie brutto:6 000 - 7 000 PLN
OBOWIĄZKI
Prace ogólnobudowlane, tynki. Praca w godz. 6-14, na Dolnym Śląsku.
INNE WYMAGANIA
doświadczenie zawodowe, doświadczenie na budowie - tynkowanie, prace wykończeniowe
WYMAGANE DOKUMENTY
CV, świadectwo pracy
DANE PRACODAWCY
Pracodawca:Logistyka Dolnośląska s.c Mirosław Jurczok
Adres:Dr. Mieczysława Orłowicza 105, 58-309 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie
Osoba do kontaktu:Jolanta Hajder
Nr telefonu:606 809 713, 604 576 176
Adres e-mail:bruno@logistykads.pl
Preferowany sposób kontaktu:Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
Więcej informacji: http://oferty.praca.gov.pl/portal/index.cbop#/szczegolyOferty?d96a1ec34e91decc7235d88532b71031

 Liczba wyświetleń oferty: 95
Informacje o ofercie
 Wałbrzych, dolnośląskie
 2019-06-11
 Rekrutacja do 2019-07-11