REKLAMA GOOGLE

POKOJOWA

Pokojowa

Miejsce pracy:Park Zdrojowy 4, 58-560 Jelenia Góra, powiat: m. Jelenia Góra, woj: dolnośląskie
Rodzaj umowy:Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Zmianowość:nie dotyczy
Wymiar etatu:
Ilość godzin w tygodniu:40
Ilość godzin w miesiącu:160
Wynagrodzenie brutto:od 14,7 PLN
System wynagradzania:
OBOWIĄZKI
- utrzymanie należytego stanu sanitarno-porzadkowego wyznaczonych do sprzątania pomieszczeń, - odbiór i przegląd stanu technicznego pokoju przed opuszczeniem go przez kuracjusza/gościa, - natychmiastowe zgłaszanie bezpośredniemu przełożonemu wszelkich zauważonych braków, zniszczeń, uszkodzeń na wyznaczonym odcinku pracy, - należyte organizowanie pracy oraz przedstrzeganie częstotliwości i zakresu wykonywania sprzatania pomieszczeń, - wymiana i transport bielizny pościelowj do/z pralni wewnątrzzakładowej - prawidłowe, zgodne z instrukcją używanie powierzonego sprzętu, narzędzi pracy oraz środków czystości, - natychmiastowe zgłaszanie bezpośredniemu przełożonemu wszelkich znalezionych przedmiotów po wyjeździe kuracjuszy/gości - bieżące uzyskiwanie informacji z recepcji dotyczących ruchu kuracjuszy (wyjazdy/przyjazdy), - wykonywanie innych czynności zleconych przez bezpośredniego przełożonego nie wymienionych powyżej a wynikajacych z bieżących potrzeb Spółki, związanych z posiadanymi kwalifikacjami oraz zajmowanym stanowiskiem pracy - przestrzeganie obowiązujących przepisów sanitarno-epidemiologicznych, BHP i P.POŻ.
INNE WYMAGANIA
Mile widziane doświadczenie zawodowe, mile widziana znajomośc języka rosyjskiego i/lub języka angielskiego,niemieckiego.
DANE PRACODAWCY
Pracodawca:Uzdrowisko Cieplice Spółka z o.o – Grupa PGU
Krótki opis działalności:Uzdrowisko
Adres:Piotra Ściegiennego 9B, 58-560 Jelenia Góra, powiat: m. Jelenia Góra, woj: dolnośląskie
Osoba do kontaktu:
Nr telefonu:501192258
Adres e-mail:
Preferowany sposób kontaktu:
Więcej informacji: http://oferty.praca.gov.pl/portal/index.cbop#/szczegolyOferty?a23ca120d09fe63a781c3916c5aa2c76

Informacje o ofercie
 Jelenia Góra, dolnośląskie
 2019-06-12
 Rekrutacja do 2019-06-25
 Oferowane zarobki (zł): 14.00
 Forma zatrudnienia: Część etatu