REKLAMA GOOGLE

KELNER

Kelner*

Miejsce pracy:Park Zdrojowy 4, 58-560 Jelenia Góra, powiat: m. Jelenia Góra, woj: dolnośląskie
Rodzaj umowy:Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Zmianowość:nie dotyczy
Wymiar etatu:
Ilość godzin w tygodniu:40
Ilość godzin w miesiącu:160
Wynagrodzenie brutto:od 14,7 PLN
System wynagradzania:
OBOWIĄZKI
- sporządzanie zamówień na artykuły handlowe i przekazywanie ich do realizacji Kierownikowi Działu Gastronomii, - przyjmowanie towaru od Kierownika Działu Gastronomii do baru, - sprzedaż artykułów zgodnie z obowiązującymi cenami, - sporządzanie raportów dziennych sprzedaży po każdym dyżurze, - sporządzanie miesięcznych rozliczeń obrotu bufetu, - regularne wpłaty dziennych utargów do recepcji w odpowiednim obiekcie Spółki oraz dokumentacji kasowej do księgowości wg ustalonych procedur, - prawidłowa obsługa kasy fiskalnej i systemu informatycznego, - utrzymanie w należytej czystości: nakryć stołowych, sztućców, stolików konsumpcyjnych, sali w trakcie godzin funkcjonowania restauracji, baru i zaplecza baru, - bieżące zgłaszanie Kierownikowi Działu Gastronomii konieczności uzupełnienia wyposażenia niezbędnego do prawidłowego funkcjonowania restauracji, baru, - obsługa konsumentów przy stolikach i przy barze, - w trakcie imprez zamawianych przez klientów (bankiety, wesela,bale itd.), pobieranie od szefa kuchni porcjowanych potraw i podawanie konsumentom wg ustalonego jadłospisu, gramatury i harmonogramu imprez - właściwe przechowywanie pobranych artukułów żywnościowych do czasu wydania do konsumpcji - zabezpieczenie potraw i artykułów żywnościowych nie wykorzystywanych w trakcie imprezy oraz odpowiedzialnośc za ich dalsze racjonalne wykorzystanie, - przygotowywanie do sprzedaży, zgodnie z ustalonym menu, potraw z posiadanych surowców i półproduktów zgodnie z ustaloną recepturą i gramaturą, - stosowanie się do przepisów i zasad Dobrej Praktyki Higienicznej i Dobrej Praktyki Produkcyjnej oraz zasad Systemu HACCP wdrożonych w Dziale Gastronomii Spółki, - przestrzeganie obowiązujących przepisów sanitarno-epidemiologicznych, BHP i P.POŻ, - wykonywanie innych czynności zleconych przez bezpośredniego przełożonego lub Zarząd Spółki.
INNE WYMAGANIA
Mile widziane doświadczenie zawodowe, mile widziana znajomośc języka rosyjskiego i/lub języka angielskiego,niemieckiego.
DANE PRACODAWCY
Pracodawca:Uzdrowisko Cieplice Spółka z o.o – Grupa PGU
Krótki opis działalności:Uzdrowisko
Adres:Piotra Ściegiennego 9B, 58-560 Jelenia Góra, powiat: m. Jelenia Góra, woj: dolnośląskie
Osoba do kontaktu:
Nr telefonu:501192258
Adres e-mail:
Preferowany sposób kontaktu:
Więcej informacji: http://oferty.praca.gov.pl/portal/index.cbop#/szczegolyOferty?4731fc8c8738c88b587af291c10e90b2

Informacje o ofercie
 Jelenia Góra, dolnośląskie
 2019-06-12
 Rekrutacja do 2019-06-25
 Oferowane zarobki (zł): 14.00
 Forma zatrudnienia: Część etatu