REKLAMA GOOGLE
Strona główna Wyszukiwanie ZAOPATRZENIOWIEC (NR 3380)

ZAOPATRZENIOWIEC (NR 3380)

Zaopatrzeniowiec

Miejsce pracy:85-950 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
Rodzaj umowy:Umowa o pracę na czas określony
Zmianowość:jedna zmiana
Wymiar etatu:1
Ilość godzin w tygodniu:40
Ilość godzin w miesiącu:
Wynagrodzenie brutto:od 2 250 PLN
OBOWIĄZKI
- wyszukiwanie potencjalnych dostawców, - opracowywanie planów zakupów
INNE WYMAGANIA
- umiejętność wyszukiwanie potencjalnych dostawców, - znajomośc podstwawowych programów komputerowych -0 magazynowuch - umiejętność nadawania JIM,
tel. 261-41-45-67 - p. Beata Dawidowicz w godz. 7:00-15:00 Wymagane dokumenty: CV + list motywacyjny + zgoda na przetwarzanie danych osobowych. Miejsce pracy: RWT Bydgoszcz ul. Zaświat 2 w Bydgoszczy
DANE PRACODAWCY
Pracodawca:1 REGIONALNA BAZA LOGISTYCZNA
Adres:Ciasna 7, 78-601 Wałcz, powiat: wałecki, woj: zachodniopomorskie
Osoba do kontaktu:Beata Dawidowicz
Nr telefonu:261-41-45-67
Adres e-mail:
Preferowany sposób kontaktu:Preferowane formy kontaktu: telefon, Godziny : 7:00-15:00
Więcej informacji: http://oferty.praca.gov.pl/portal/index.cbop#/szczegolyOferty?6c0de639a8ef01c1d3430195742a6fba

Informacje o ofercie
 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
 2019-06-12
 Rekrutacja do 2019-06-24