REKLAMA GOOGLE
Strona główna Wyszukiwanie SPECJALISTA DS SPRZEDAŻY

SPECJALISTA DS SPRZEDAŻY

Pracownik obsługi klienta instytucji finansowej

Miejsce pracy:Monte Cassino 7, 72-600 Świnoujście, powiat: m. Świnoujście, woj: zachodniopomorskie
Rodzaj umowy:Umowa o pracę na czas określony
Zmianowość:jedna zmiana
Wymiar etatu:1
Ilość godzin w tygodniu:40
Ilość godzin w miesiącu:160
Wynagrodzenie brutto:od 3 600 PLN
OBOWIĄZKI
aktywna sprzedaż produktów i usług bankowych, w tym sprzedaż wiązana; pozyskiwanie nowych Klientów oraz utrzymanie i rozwijanie trwałych relacji z aktualnymi Klientami Banku; informowanie Klientów o pełnej ofercie Banku; realizowanie zadań sprzedażowych i aktywne uczestnictwo w kampaniach produktowych; wykonywanie czynności związanych z obsługą bezgotówkową Klientów.
INNE WYMAGANIA
WYMAGANE DOKUMENTY
Brak danych.
DANE PRACODAWCY
Pracodawca:Bank Pekao S.A.
Adres:Grzybowska 53/57, 00-950 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
Osoba do kontaktu:Elżbieta Goc
Nr telefonu:697771520
Adres e-mail:elzbieta.goc2@pekao.com.pl
Preferowany sposób kontaktu:Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
Więcej informacji: http://oferty.praca.gov.pl/portal/index.cbop#/szczegolyOferty?3b363b95f2fd9f48bcb3316b53649556

Informacje o ofercie
 Świnoujście, zachodniopomorskie
 2019-01-14
 Rekrutacja do 2021-03-31