REKLAMA GOOGLE
Strona główna Wyszukiwanie PRACOWNIK SOCJALNY

PRACOWNIK SOCJALNY

Pracownik socjalny

Miejsce pracy:Świerzno 22, 72-405 Świerzno, powiat: kamieński, woj: zachodniopomorskie
Rodzaj umowy:Umowa o pracę na czas określony
Zmianowość:jedna zmiana
Wymiar etatu:1
Ilość godzin w tygodniu:40
Ilość godzin w miesiącu:160
Wynagrodzenie brutto:od 2 300 PLN
OBOWIĄZKI
1. Przeprowadzanie rodzinnych wywiadów środowiskowych w rodzinach ubiegających się o przyznanie świadczeń z pomocy społecznej oraz na zlecenie innych instytucji uprawnionych. 2. Udzielanie pomocy zgodnie z zasadami etyki zawodowej. 3. Rozpoznawanie , ocena i analiza potrzeb mieszkańców w zakresie pomocy społecznej. 4. Świadczenie pracy socjalnej w środowiskach. 5.Współpraca z instytuacjami rządowymi, samorządowymi, organizacjami pozarządowymi oraz innymi instytucjami, których działalność wspiera formy pomocy udzielanej klientom pomocy społecznej. 6. Opracowanie planów pomocy, w tym związanych z realizacją zadań określonych kontrakcie socjalnym. 7. Prowadzenie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi przepisami. 8. Realizowanie innych zadań należących do kompetencji pracownika socjalnego zatrudnionego w Ośrodku Pomocy Społecznej zgodnie z zapisami obowiązującymi i przepisami prawnymi.
INNE WYMAGANIA
doświadcznie zawodowe wskazane. Posiadanie samochodu osobowego do dyspozycji.
- posiadanie dyplomu ukończenia kolegium pracowników służb społecznych lub ukończenie studiów wyższych na kierunku praca socjalna lub ukończenie studiów wyższych o specjalnosci przygotowującej do zawodu pracownika socjalnego praca socjalna na jednym z kierunków: pedagogika, pedagogika specjalna, politologia, polityka społeczna, psychologia, socjologia, nauka o rodzinie
DANE PRACODAWCY
Pracodawca:Ośrodek Pomocy Społecznej w Świerznie
Adres:Świerzno 22, 72-405 Świerzno, powiat: kamieński, woj: zachodniopomorskie
Osoba do kontaktu:Monika Sienkiewicz - Wdowiak
Nr telefonu:913828169
Adres e-mail:
Preferowany sposób kontaktu:Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
Więcej informacji: http://oferty.praca.gov.pl/portal/index.cbop#/szczegolyOferty?7d513e702f5f702a07ed1ff46d487c4d

Informacje o ofercie
 Świerzno, zachodniopomorskie
 2018-12-17
 Rekrutacja do 2019-12-16