REKLAMA GOOGLE
Strona główna Wyszukiwanie PRACOWNIK PRODUKCJI*

PRACOWNIK PRODUKCJI*

Operator urządzeń do przetwórstwa mięsa

Miejsce pracy:Wrzosowa 9, 72-602 Świnoujście, powiat: m. Świnoujście, woj: zachodniopomorskie
Rodzaj umowy:Umowa o pracę na czas określony
Zmianowość:dwie zmiany
Wymiar etatu:1
Ilość godzin w tygodniu:40
Ilość godzin w miesiącu:
Wynagrodzenie brutto:od 2 100 PLN
OBOWIĄZKI
Obsługa maszyn produkcyjnych, kontrola jakości produkowanych wyrobów, prace porządkowe, dbałość o linię technologiczną, zgłaszanie wszystkich nieprawidłowości, wypełnianie dokumentów produkcyjnych, stosowanie się do wszystkich obowiązujących zasad higienicznych jakościowych, BHP i Ppoż.
INNE WYMAGANIA
Umiejętnośc pracy z nożem, zdolności manualne.
WYMAGANE DOKUMENTY
CV
DANE PRACODAWCY
Pracodawca:HKScan Poland Sp. z o.o.
Adres:Wrzosowa 9, 72-602 Świnoujście, powiat: m. Świnoujście, woj: zachodniopomorskie
Osoba do kontaktu:
Nr telefonu:884016400
Adres e-mail:
Preferowany sposób kontaktu:
Więcej informacji: http://oferty.praca.gov.pl/portal/index.cbop#/szczegolyOferty?1bcd2fbe38614e53aaaad94b12033d47

Informacje o ofercie
 Świnoujście, zachodniopomorskie
 2018-04-13
 Rekrutacja do 2021-05-08