Strona główna Wyszukiwanie Asystent projektanta drogowego

Asystent projektanta drogowego

Biuro projektowe szuka: Asystenta projektanta drogowego.

Wymagane kwalifikacje:

  • Mile widziane  doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Dobra znajomość oprogramowania MicroStation i InRoads.
  • Dobra znajomość programów Office.

Opis stanowiska

  • Pomoc w projektowaniu dróg i organizacji ruchu,
  • Współpraca przy koordynacji projektów,
  • Współpraca z organami administracyjnymi w zakresie uzyskania uzgodnień.

Oferujemy

  • Pracę na umowę o pracę i pełen etat w rozwijającej się firmie,
  • Udział przy wdrażaniu nowych, innowacyjnych technologii,
  • Pracę w zespole doświadczonych projektantów,
  • Możliwość realizowania się poprzez udział w ciekawych projektach,
  • Nowoczesne narzędzia pracy.
  • Konkurencyjne, wysokie zarobki.

 Liczba wyświetleń oferty: 69
CertusVia Spółka z o.o.
Informacje o ofercie
 Warszawa, mazowieckie
 2019-07-10
 Rekrutacja do 2019-07-24
 Oferowane zarobki (zł): nie podano