REKLAMA GOOGLE
Strona główna Wyszukiwanie Programista www

Programista www

PHP, Python, Kubernetes, MySql, Elasticsearch

Zakres zadań:

Rozwój i poprawne funkcjonowanie platformy spółki, programowanie nowych elementów.

Oczekiwania:
Znajomość procesów wytwarzania oprogramowania,
Znajomość standardów i narzędzi wsparcia projektów,
Umiejętność planowania i organizacji pracy zespołu (w tym również podwykonawców),
Umiejętności negocjacyjne umiejętność czytelnego raportowania,
Zdolność rozwiązywania problemów i konfliktów,

Mile widziane umiejętności:
PHP, Python
Kubernetes
MySql, Elasticsearch

Opcjonalne:
Język: Golang
Frameworki: Flask, Symfony, CakePHP, Django

Oferujemy:
Udział w stałych projketach z branży zamówień publicznych
Pracę w zespole ludzi otwartych i kreatywnych,
Możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań .
Możliwa dowolna forma zatrudnienia

DTK&W Zespół Ogłoszeniowy Sp z o.o.
Informacje o ofercie
 Warszawa, mazowieckie
 2020-02-27
 Rekrutacja do 2020-03-26