REKLAMA GOOGLE
Strona główna Wyszukiwanie Pracownik Remontowo-budowlany

Pracownik Remontowo-budowlany

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Sp. z o.o. zatrudni osobę na stanowisko: "pracownika remontowo-budowlanego".

Ogólny zakres obowiązków:

- wykonywanie prac związanych z remontami, naprawą i konserwacją obiektu,

- wykonywanie prac budowlanych

Wymagania:

- dobra organizacja pracy,

- samodzielność,

- sumienność, dokładność, zaangażowanie

Dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień budowlanych, umiejętności związanych z instalacjami elektrycznymi i hydraulicznymi.

Oferujemy:

- zatrudnienie na umowę zlecenia

- prace w stabilnej firmie

- terminowe wypłaty

- możliwość awansu zawodowego

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny 91-462-41-05

PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI SAMOCHODOWEJ W SZCZECINIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Informacje o ofercie
 Szczecin, zachodniopomorskie
 2020-05-13
 Rekrutacja do 2020-05-27
 Oferowane zarobki (zł): nie podano
 Forma zatrudnienia: Praca tymczasowa