REKLAMA GOOGLE
Strona główna Wyszukiwanie Programista - PHP/Web Developer

Programista - PHP/Web Developer

Programista portalu www.top-praca.pl

 Obowiązki
Chcesz tworzyć aplikacje i e-usługi dla B2B , B2C ? Masz doświadczenie w zespole deweloperskim tworzącym aplikacje internetowe? Dołącz do Nas.

Zaczynamy od top-praca.pl ;-)

- Wdrażanie dobrych praktyk programistycznych, procesów, repozytoriów i narzędzi usprawniających pracę,

- Współtworzenie koncepcji architektonicznej projektów/systemów,

- Dbanie o wysoką jakość dostarczanego oprogramowania (wydajność, poprawna architektura kodu, jednolite zasady tworzenia kodu),

- Wprowadzanie automatyzacji procesów testowania i wdrażania aplikacji/systemów,

- Proponowanie i wdrażanie usprawnień pracy w oparciu o analizę dotychczasowych procesów,

Wymagania
- Doświadczenie minimum 1-2 lata przy tworzeniu aplikacji internetowych,

- Bardzo dobra znajomość PL/SQL,

- Umiejętność rozwiązywania problemów i prowadzenia rozmów z ludźmi na różnym poziomie w organizacji,

- Umiejętność szybkiego diagnozowania i rozwiązywania problemów,

- Znajomość procesów budowy i rozwoju oprogramowania,

- Znajomość metodologii i narzędzi testowania oprogramowania,

- Bardzo dobra organizacja czasu pracy własnej oraz zespołu,

Oferujemy
- Zatrudnienie na podstawie B2B lub kontrakt cywilny,

- Elastyczny czas pracy (7:00-20:00),

- Biuro lub praca zdalna - Udział w zróżnicowanych technicznie projektach - Wynagrodzenie rynkowe

biuro@top-praca.pl

PHU PORTAL
Informacje o ofercie
 Białystok, podlaskie
 2020-10-07
 Rekrutacja do 2020-11-04
 Forma zatrudnienia: Część etatu