Strona główna Wyszukiwanie Specjalista ds. Promocji w Dziale Sprzedaży Telefonicznej

Specjalista ds. Promocji w Dziale Sprzedaży Telefonicznej

Właściciel serwisu top-praca.pl w związku z rozwojem poszukuje pracownika na stanowisko: Specjalista ds. Promocji w Dziale Sprzedaży Telefonicznej Miejsce pracy: Zambrów lub Praca zdalna

Twój zakres obowiązków

·       sprzedaż usług serwisu top-praca.pl,

·       nawiązywanie kontaktów i pozyskiwanie nowych klientów biznesowych,

·       budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami biznesowymi,

·       realizacja planów sprzedażowych.

Nasze wymagania

·       komunikatywność oraz dobra dykcja,

·       wysoka kultura osobista,

·       motywacja do pracy i pozytywne nastawienie,

·       zaangażowanie i systematyczność,

·       umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office, poczta elektroniczna).

Oferujemy

·       stabilne warunki zatrudnienia – podstawa plus premia uzależniona od wyników,

·       zdobycie doświadczenia i nowych kompetencji,

·       możliwość rozwoju i awansu w strukturze firmy,

·       pracę w przyjaznej i miłej atmosferze,

·       pracę w stałych godzinach 8-16, od poniedziałku do piątku.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym.

Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)”.

Administratorem danych osobowych jest PHU PORTAL z siedzibą w Wysokiem Mazowieckiem (18-200 ), ul. Mystkowska 19. Dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych przetwarzane będą dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji, a także - w przypadku wyrażenia zgody - dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajdują się na stronie www.top-praca.pl

PHU PORTAL
Informacje o ofercie
 Zambrów, podlaskie
 2021-07-21
 Rekrutacja do 2021-08-18
 Oferowane zarobki (zł): nie podano